Re/Max podporuje neziskové projekty. Nemocniciam už daroval 147 miliónov dolárov

nemocnica

Re/Max je známa sieť realitných kancelárií, ktorá pôsobí v takmer sto krajinách sveta. Balón s tromi farbami, medzinárodné zázemie a neustály rast z nej robia špičku na trhu. K hodnotám, ktoré zastáva, patrí aj „darcovstvo“ peňazí na charitu a neziskové projekty.

Podpora chorých detí v USA a Kanade

Medzinárodnou iniciatívou Re/maxu je spolupráca s neziskovou organizáciou Children´s Miracle Network Hospitals, ktorá fundraisuje peniaze pre choré deti a medicínsky výskum. So sídlom v Salt Lake City každoročne vyzbiera v USA a Kanade 250 miliónov dolárov. Medzi jej stálych sponzorov patria veľké firmy ako Walmart či Re/max, no ikonou neziskovky je aj známa spevácka tvár Jennifer Lopez, ktorá vyzýva ku kúpe symbolického náramku.

JENIFER

Ako to funguje?

Každý maklér siete Re/max môže darovať určitú čiastku z uzavretej transakcie do jednej z lokálnych nemocníc, ktorá je členom CMN Hospitals. Peniaze darujú pod menom klienta, s ktorým spolupracovali. Od roku 1992 sa úspešnej maklérskej sieti podarilo vyzbierať 147 miliónov dolárov, ktoré pomohli deťom v ťažkých životných chvíľach.

Neziskovka prerozdeľuje financie lokálne, a teda pomáha práve tomu zariadeniu, ktoré to nevyhnutne potrebuje. Medzi jej členmi je 170 nemocníc v Spojených štátoch amerických a Kanade.

Pomoci nie je nikdy dosť

Samozrejme, spolupráca so CMN je jednou z najväčších, ale určite nie jediných. Každý región, ako aj kancelária Re/Maxu môže pomáhať svojim vlastným charitatívnym projektom. O konkrétnych aktivitách tej-ktorej kancelárie sa viac dočítate na jej webe.

Chcem ponúknuť nehnuteľnosť

Toggle

Header styles

Layouts

Reset default