Naše referencie

“Vaše služby som využil, ak si dobre pamätám štyrikrát. Trikrát som potreboval obsadiť byt vhodným záujemcom. Vaša ponuka bola rýchla a dobrá. Jedenkrát som potreboval údržbu plastového okna. S Vašou službou som bol spokojný.”
Ing. Milan Vajda, CSc

“Rád poskytnem pozitívnu referenciu na Vaše služby, týkajúcu sa sprostredkovania predaja nehnuteľnosti. V roku 2011 som sa obrátil na Vás – kontakt cez inzerát uverejnený v KN. Riešil som predaj vlastného 2i bytu v Petržalke a hľadal som seriózneho partnera na realizáciu predaja. Vo Vašej osobe a následne spoločnosti, ktorú zastupujete, som našiel nielen seriózneho ale aj šikovného partnera, keďže kupca ste sprostredkovali v rekordne krátkom čase a byt bol za pár týždňov predaný. Spokojnosť v plnom rozsahu a ochota spolupracovať s Vami pri hľadaní nového 4i bytu pre moju rodinu ako aj následný predaj 2i bytu, v ktorom v súčasnosti bývame.”
Ing. Peter Béreš, BA

“​So službami vašej kancelárie som bola veľmi spokojná, boli ste promptní a ústretoví. Prístup v kancelárii bol perfektný, proti nemu nič nemám, len tá strata času pre mňa (kvôli cestovaniu). Vaše služby by som určite odporučila aj známym aj neznámym ľuďom. Ešte raz ďakujem za poskytnuté služby, ak ich budem znovu potrebovať, určite sa na vás opäť obrátim.”
Anna

“Bola som spokojna so službou a rýchlosťou vybavením vecí spojených s pánom Dobiasom v zastúpení realitnéj kancelárie REMAX. Odporúčam.”

Mária Berlová

 

Toggle

Header styles

Layouts

Reset default