Náš tím – realitní makléri Bratislava

Víta Vás kancelária RE/MAX Right Way

Realitná kancelária RE/MAX Right Way bola založená v roku 2010 a ako súčasť celosvetovej siete realitných kancelárii poskytuje kompletný servis v oblasti realitných služieb. Zároveň zabezpečuje kompletné vzdelávanie a unikátny odmeňovací program pre svojich maklérov.

 

Pod jednou strechou získate nehnuteľnosť a jej financovanie

Pre svojich klientov poskytujeme komplexné služby pri sprostredkovaní predaja / prenájme nehnuteľností. Sieť kancelárii RE/MAX je zárukou, že Vaša nehnuteľnosť bude v jednom okamihu po zverejnení k dispozícii všetkým maklérom na Slovensku a vo svete. Toto je jedna s najväčších výhod spoločnosti RE/MAX voči konkurencii. Nie je potrebné aby majiteľ inzeroval cez množstvo „realitných kancelárii“ a stratil prehľad o tom kto a ako obchoduje jeho nehnuteľnosť.

 

Ing. Peter Dobias

Som pripravený pomáhať klientom riešiť ich požiadavky týkajúce sa nielen komplexného realitného servisu ale aj financovania, katastra, daňového, právneho poradenstva, architektonických požiadaviek prostredníctvom naších odborných partnerov s ktorými dlhodobo spolupracujem.

Certifikat-predaja-Peter-Dobias

Mgr. Viliam Petrík

Kúpa, predaj, prenájom nehnuteľností. Spoľahlivosť, čestnosť, zodpovednosť. Kompletný servis od A po Z. Spoľahlivo vás prevediem spleťou realitných, katastrálnych a právnych úkonov.

+421 907 102 103

user

Chcete sa pridať k nám?

Pridajte sa aj vy k nám. Kontaktujte nás buď prostredníctvom kontaktného formulára nižšie alebo na telefónnom čísle 0948 975 800.

Kontaktuje nás

Prepíšte text z obrázku

V súlade s ustanoveniami zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v platnom znení udeľujem RE/MAX Slovakia (v zastúpení spoločnosťou Slovakia Top Estates, s.r.o.) súhlas so spracovaním môjho mena, priezviska, telefonického kontaktu a e-mailovej adresy a to na marketingové účely, ako aj na účely zasielania obchodných ponúk a informácií o realitnej sieti RE/MAX Slovakia, RE/MAX Europe a RE/MAX LLC. alebo o službách realitných maklérov a kancelárií siete RE/MAX Slovakia, RE/MAX Europe a RE/MAX LLC. Prehlasujem, že poskytnutie uvedených údajov je dobrovoľné a beriem na vedomie, že svoj súhlas so spracovaním údajov môžem bezplatne a kedykoľvek odvolať zaslaním informácie na adresu info@re-max.sk.

Toggle

Header styles

Layouts

Reset default