Kariéra v RE/MAX – Práca realitného makléra

CHCETE PRACOVAŤ PRE PRESTÍŽNU MEDZINÁRODNÚ SPOLOČNOSŤ?

  • Hľadáte nezávislosť?
  • Vyhovuje vám flexibilná pracovná doba?
  • Ste realitný maklér / maklérka a nie ste spokojný s vlastným ohodnotením?
  • Zdá sa vám, že z provízií, ktoré zarobíte, vám zostane príliš malá časť?
  • Začnite pracovať pre RE/MAX a spoznáte, že RE/MAX JE SKUTOČNE INÁ REALITNÁ SPOLOČNOSŤ.

Porovnajte si spoločnosť, pre ktorú pracujete s výhodami v realitnej sieti RE/MAX. 

V RE/MAX dostanete priestor pre rast, ktorý nie je ničím obmedzený. RE/MAX je domov pre tých najlepších z najlepších.

prečo sa stať maklérom

HLAVNÉ VÝHODY PRÁCE REALITNÉHO MAKLÉRA RE/MAX

Úspešná nadnárodná firma.

RE/MAX je najúspešnejšia sieť realitných kancelárií v Slovenskej republike i vo svete. Od svojho založenia sa naša sieť nepretržite rozrastá a v súčasnosti s nami pracuje viac ako 89 000 realitných maklérov po celom svete. S RE/MAX získavate zázemie silnej nadnárodnej firmy.

Časová nezávislosť.

Chcete venovať viac času svojej rodine? Chýba vám čas na vaše záujmy a koníčky?

Možno máte iný dôvod, prečo hľadáte perspektívnu prácu s flexibilnou pracovnou dobou. S RE/MAX ste svojim vlastným pánom. Máte maximálnu kontrolu nad svojím časom a je vašim rozhodnutím, ako si svoj čas rozvrhnete.
Podnikateľská nezávislosť a podpora spoločnosti RE/MAX

Nevyhovuje vám klasické zamestnanie s dohľadom a neustálou kontrolou vášho šéfa? Radi by ste skúsili nezávislosť, ale bojíte sa neúspechu? Skúste RE/MAX. Unikátna koncepcia spoločnosti RE/MAX vám dáva šancu plne rozvinúť vaše podnikateľské nadanie a zároveň vám umožňuje ovplyvňovať mieru podpory, ktorú potrebujete k svojmu úspechu. S RE/MAX pracujete pre seba, nie však sami. Máte možnosť zvoliť si vlastnú formu osobnej propagácie ako sú napr. vlastné vizitky, reklamné nápisy na aute a pod. To však neznamená, že ste na všetko sami. RE/MAX vám poskytne potrebnú podporu, napr. webovú prezentáciu, pravidelné školenia, možnosť zúčastniť sa veľkých a medzinárodných realitných projektov, prístup na medzinárodné referenčné ponuky alebo regionálnu reklamnú a marketingovú podporu.

Národný a medzinárodný systém referenčných ponúk

S RE/MAX nebudete limitovaní hranicami Slovenska. S RE/MAX môžete predávať nehnuteľnosti v Slovenskej republike i za jej hranicami. Tiež vaši klienti budú mať z pohodlia vašej kancelárie prístup k ponúkaným zahraničným nehnuteľnostiam.

Prepracovaný systém školení

Systém školenia RE/MAX zahŕňa vstupné a ďalšie špecializované školenia. Môžete sa vzdelávať i prostredníctvom intranetových stánok, kde máte k dispozícii vzdelávacie semináre na rôzne témy.Tieto semináre boli vytvorené pre vlastnú satelitnú televíziu RE/MAX v Severnej Amerike a ostatným regiónom sú k dispozícii formou videonahrávok. RE/MAX disponuje trojstupňovým kariérnym modelom vzdelávania. V priebehu svojej kariéry v RE/MAX môžete prejsť veľmi širokou škálou tréningov a školení, ktoré zo začínajúceho makléra urobia napríklad úspešného majiteľa realitnej kancelárie. Pretože “sky is the limit”.

certifikovaní makléri

Firemná kultúra založená na vysokých etických štandardoch a profesionálnom prístupe

Spoločnosť RE/MAX je pyšná na svoju firemnú kultúru, ktorá je založená na profesionálnom prístupe, vysokých etických štandardoch, nepretržitom vzdelávaní, zdieľaní nápadov a osobných kontaktov svojich členov. Každoročne organizujeme medzinárodné i národné stretnutia, na ktorých máte jedinečnú príležitosť stretnúť sa so svojimi kolegami zo zahraničia a nadviazať osobné kontakty tak dôležité v oblasti realít.

Maximálne ohodnotenie

Východiskom koncepcie RE/MAX je maximálne odmeňovanie realitných maklérov. S RE/MAX vám zostane až 80% získanej provízie výmenou za podieľanie sa na prevádzkových nákladoch kancelárie.

Pracujte pre seba, ale nie sami! RE/MAX vám pomôže naštartovať vašu kariéru realitného makléra. RE/MAX Slovensko i majitelia kancelárie sú tu predovšetkým preto, aby vám pomohli rozvíjať váš vlastný biznis, a nie naopak.

Chcete sa stať najlepšími v odbore realít?

V prípade záujmu o pozíciu realitného makléra vyplňte, prosím, kontaktný formulár – TU.

RE/MAX vám ponúka široké možnosti vzdelania nielen v realitnej problematike, ale aj problematike tréningu a koučingu. Pomôžeme vám s prvými krôčikmi v tejto pozícii a budeme naďalej rozvíjať vaše schopnosti.

CHCETE SA STAŤ NAJLEPŠÍMI V ODBORE REALÍT?

Prepíšte text z obrázku

V súlade s ustanoveniami zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v platnom znení udeľujem RE/MAX Slovakia (v zastúpení spoločnosťou Slovakia Top Estates, s.r.o.) súhlas so spracovaním môjho mena, priezviska, telefonického kontaktu a e-mailovej adresy a to na marketingové účely, ako aj na účely zasielania obchodných ponúk a informácií o realitnej sieti RE/MAX Slovakia, RE/MAX Europe a RE/MAX LLC. alebo o službách realitných maklérov a kancelárií siete RE/MAX Slovakia, RE/MAX Europe a RE/MAX LLC. Prehlasujem, že poskytnutie uvedených údajov je dobrovoľné a beriem na vedomie, že svoj súhlas so spracovaním údajov môžem bezplatne a kedykoľvek odvolať zaslaním informácie na adresu info@re-max.sk.

Toggle

Header styles

Layouts

Reset default